Oscari Humanosti 2007

Goran Kačunić ključna osoba u pripremi humanitarne aukcije na 1. DODIRU DOBROTE 2007. koju je organizirao Rotary klub SPLIT PLUS. Njegov angažman je trajao do samog početka ceremonije.

Predstavnici medija već na 1.DODIRU DOBROTE su prepoznali važnost ovog humanitarnog projekta u nastajanju i odmah mu dali svoju bezrezervnu podršku.

Ilija Naletilić imao je ruku u zraku tijekom cijele humanitarne aukcije na 1.DODIRU DOBROTE koju je nadahnuto moderirao Željko Maretić član rotary kluba SPLIT PLUS.

Mario Lipovac sin velikog Vaska predaje umjetnički rad svog oca dmitriju Železniku koji je za nju izlicitirao najviše.

Hrvoje Prkačin direktor Europlakata koji od prvog DODIRA DOBROTE podupire ovaj humanitarni projekt, dodjeljuje OSCAR HUMANOSTI Robertu Pauletiću.

Robert Pauletić prvi dobitnik najvećeg priznanja u sklopu DODIRA DOBROTE – u kategoriji DOBROČINSTVO KOJE SE ŽIVI. Razloga je milijun, a među posljednjima milijun kuna osvojenih u Kviskoteci, u cijelosti podijeljenih u humanitarne svrhe.

Svi prezenteri i dobitnici 1.priznanja DODIR DOBROTE na zajedničkom fotografiranju.

Razdragani članovi ROTARY KLUBA SPLIT PLUS i njihovi prijatelji, proslavljaju uspješno privođenje kraju svog prvog velikog humanitarnog projekta