Svi dosadašnji laureati

Popis dosadašnjih laureata…

Svi dosadašnji laureati

2007.

Fiz. osobe

1. fizičke osobe: ŽELJKO ČOVIĆ

Prav. osobe:

2. neprofitne organizacije i udruge: ROTARY CLUB SPLIT

3. javne institucije: HRVATSKI HIDROGRAFSKI INSTITUT – SPLIT

4. sustav obrazovanja: O.Š. JESENICE DUGI RAT

5. financijske institucije: ZAGREBAČKA BANKA d.d.

6. trgovačke tvrtke: BRODOMERKUR d.d.

7. proizvodne tvrtke: CEMEX – DALMACIJACEMENT

8. tvrtke u graditeljstvu: INERO d.o.o.

9. tvrtke uslužnih djelatnosti: SLOBODNA DALMACIJA d.d.

10. dobročinstvo godine Robert Pauletić

Ukupno najkvalitetniji humanitarni angažman (pravna ili fiz.osoba) ostvarili su:
1. BRODOMERKUR d.d.
2. INERO d.d.
3. CEMEX – DALMACIJACEMENT

2008.

Pobjednik u 1. kategoriji fizičke osobe je gosp. STIPE GABRIĆ – JAMBO
Pobjednik u kategoriji 2. neprofitne organizacije i udruge je Zaklada EUROLINE
Pobjednik u kategoriji 4. sustavi obrazovanja je Klub Mladih matematičara O.Š. SUĆIDAR
Pobjednik u 5. kategoriji financijske institucije je SPLITSKA BANKA
Pobjednik u kategoriji proizvodne tvrtke je INA industrija nafte d.d.
Pobjednik u kategoriji tvrtke u graditeljstvu je INERO d.o.o. – Split
Pobjednik u kategoriji tvrtke uslužnih djelatnosti je SLOBODNA DALMACIJA d.d. – Split
Pobjednik u kategoriji turističke tvrtke i hotelske kuće HOTEL La Meriden LAV

3. mjesto u ukupnom poretku osvojila je tvrtka DALCASA GRUPA
2. mjesto u ukupnom poretku pripada tvrtci SLOBODNA DALMACIJA
Ukupni pobjednik DODIRA DOBROTE je tvrtka INA INDUSTRIJA NAFTE d.d.

kategorija , Dobročinstvo koje se živi ZLATAN STIPIŠIĆ GIBONNI

2009.

U kategoriji Fizičke osobe – Tonći Medić
U kategoriji Neprofitne organizacije i udruge – Rotary klub Zagreb Kaptol
U kategoriji institucije od šireg društvenog značaja – Zaklada Adris
U kategoriji Sustavi obrazovanja – Berlitz jezični centar
U kategoriji Financijske institucije – SPLITSKA BANKA – Societe Generale
U kategoriji Proizvodne tvrtke – Cemex Dalmacijacement
U kategoriji Tvrtke u graditeljstvu – Kamgrad d.o.o. Zagreb
U kategoriji Turističko ugostiteljske i uslužne tvrtke – Ilirija d.d Biograd na moru
U kategoriji investicijske tvrtke – Dalkoning
U kategoriji hotelske kuće – Le Meridien Lav

Ukupni poredak:
3. CEMEX Dalmacijacement
2. Zaklada Adris
1. Splitska banka – Societe Generale

2010.

Priznanja su dodjeljena u ukupno 10 kategorija, a dobitnici su kako slijedi:

U kategoriji fizičke osobe – Kristijan Petric
U kategoriji školstvo i edukacija – Profesor Davor Belaić iz O.Š. Sućidar
U kategoriji najbolji projekt – Projekt “A di si ti” Udruga Most
U kategoriji SPORT – ZAKLADA „VATRENO SRCE“ osnovana od članova hrvatske nogometne reprezentacije
U kategoriji institucije od šireg društvenog značaja – Hrvatska vatrogasna zajednica
U kategoriji HRVATSKE TVRTKE U DRŽAVNOM VLASNIŠTVU – HEP
U kategoriji HRVATSKE TVRTKE U PRIVATNOM VLASNIŠTVU – Adris grupa
U kategoriji TVRTKE U STRANOM VLASNIŠTVU – DM Drogerie Markt
U kategoriji FINANCIJSKE INSTITUCIJE – Splitska banka

Dok je dobitnik centralne nagrade večeri – Dobročinstvo koje se živi – Hrvatska gorska služba spašavanja